Living

We wszystkich produktach i komponentach tworzących domy, szukamy trwałości i niezawodności. Niezwykle istotnym elementem jest też niebanalny design kreślony z dbałością o każdy szczegół. Nowoczesne okno musi łączyć jedno z drugim. W wypadadku systemu Living wykorzystano doświadczenia przemysłu motoryzacyjnego i medycznego (uszczelka z tworzywa EPDM) oraz efekty pracy projektantów tworzących nowoczesne przedmioty sztuki użytkowej. Innowacja, wytrzymałość i odporność na niekorzystne warunki klimatyczne- tak w trzech słowach można scharakteryzować system LivIng.

Wyjątkową cechą systemu jest identyczny kolor rdzenia (widocznego po otwarciu okna) i ramy okna. Dzięki takiej innowacji okno tworzy harmonijną całość z idealnym efektem optycznym.

Innowacyjny system LivING posiada 7 Termoizolacyjnych komór w ramie i skrzydle

Głębokość zabudowy to 82mm

System LivIng występuje w wariancie z AS - 2 uszczelkami oraz MD - 3 Uszczelkami. W obu wariantach po raz pierwszy zastosowane zostały uszczelki zgrzewalne, zapewniające doskonałe parametry izolacyjne oraz akustyczne.

Okna w systemie LivING z 3 uszczelkami spełniają nawet tak wysokie wymagania termoizolacyjne jakie są przykładowo stawiane przez domy pasywne

LivIng AS posiada Uf = 1,0W/(m²*K) natomiast LivING MD Uf = 0,96 W/(m²*K)

Możliwość zastosowania pakietu szkła o grubości szyby od 24mm-52mm

Niska wysokość złożenia ramy i skrzydła (120m przy standardowym złożeniu) podkreśla zgrabny wygląd okna i zapewnia dobre doświetlenie pomieszczenia

Wyjątkowa dźwiękoszczelność, nawet do Rw,p =47 dB

System wyposażony w grafitowy rdzeń profilu, zapewniający harmonię kolorystyczną przy ciemnych kolorach. Rdzeń karmelowy zapewni natomiast harmonię przy jasnych kolorach drewnopodobnych.

System LivIng występuje w pełnej palecie kolorystycznej Schüco wraz z kolorami AutomotiveFinish.

Opcja otwierania skrzydła na zewnątrz i do wewnątrz

Dostępny kształt profilu: Classic