Markizy OLSZTYN I ELBLĄG

RollHouse to firma, dzięki której nie będziesz już wpisywać w wyszukiwarkę frazy „markizy Olsztyn”. Oferujemy markizy wykonane z wysokiej jakości stopów aluminium oraz impregnowanych tkanin. Podczas sprzedaży ułatwiamy klientom podjęcie jak najlepszej decyzji. W czasie montażu dbamy o to, by markizy służyły przez długi czas. Chodzi o to, by nasi klienci mogli cieszyć się zacienionym kątem podczas upału, bez myślenia o tym, że firma mogła coś jednak zrobić lepiej. Montujemy markizy w Olsztynie i Elblągu tak, by niczego nie trzeba było poprawiać.

Markizy balkonowe i tarasowe


Dlaczego warto zamontować markizy

Markizy balkonowe pozwolą Ci stworzyć oazę spokoju bez względu na nieznośne upały. To estetyczny sposób na zaciemnienie tarasu, balkonu lub werandy. To także elegancki element aranżacji Twojego ogrodu w Olsztynie lub Elblągu, który przywoła na myśl słoneczne wakacje za granicą. Markizy na wymiar są rodzajem osłony zewnętrznej. Przede wszystkim zapewniają przyjemny cień oraz chronią przed deszczem, jednocześnie nie ograniczając widoku za oknem. Wybór markizy dobrej jakości to zakup na lata. To dobre rozwiązanie, jeśli:

 • lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, ale zbyt mocne słońce Ci to uniemożliwia,
 • chcesz stworzyć klimat rodem z Toskanii,
 • nie chcesz chować się w domu, jak tylko zacznie padać delikatny deszcz,
 • szukasz sposobu, by w estetyczny sposób zapewnić swoim gościom w restauracji ochronę przed słońcem.

Najlepszym rozwiązaniem będą markizy na wymiar, ponieważ będą idealnie dopasowane do charakteru i wymiarów nieruchomości. Wykonamy dla Ciebie projekt na zamówienie – skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim pomyśle.

Markizy Olsztyn i Elbląg – oferta

Nie musisz wiedzieć, które markizy balkonowe sprawdzą się najlepiej w przypadku Twojego mieszkania. Z chęcią pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania. W zamówieniu uwzględniamy nie tylko wymiar, czy kolor markizy na okno balkonowe, czy taras, ale także sposób sterowania nią.

Zapewniamy szeroki wybór możliwości w tym zakresie. W RollHouse zamówisz między innymi nowoczesne markizy balkonowe zintegrowane z automatyką pogodową. Na czym to polega? Specjalne czujniki mierzą prędkość wiatru, intensywność nasłonecznienia, a następnie automatycznie dopasowują stopień wysunięcia osłony przeciwsłonecznej. W ten sposób zabezpieczasz też samą markizę przed uszkodzeniami spowodowanymi np. dużym wiatrem. W naszym asortymencie znajdziesz markizy balkonowe i tarasowe typu:

 • Corsica,
 • Dakar,
 • Italia,
 • Jamaica,
 • Australia,
 • Casablanca,
 • Palladio.

Proponujemy również tzw. żagle coolfit i rolety pionowe. Potrzebujesz porady specjalistów? Doskonale rozumiemy, że przy takiej dostępności osłon zewnętrznych trudno podjąć decyzję. Jako firma odpowiadamy nie tylko za montaż markiz tarasowych w Olsztynie czy Elblągu. Każde zamówienie realizujemy kompleksowo.

Telefon
Wiadomość