Podłogi

Od początków dziejów architektonicznych podstawowym materiałem oferowanym przez naturę jest owoc lasu- DREWNO. Wykorzystuje się je już od konstrukcji, aż po samo wykończenie, a nawet dodatki, bo to nie tylko materiał niezawodny, ale też nadający stylu, ciepła i przytulności wnętrzom.

ParadorI właśnie dlatego swoim klientom oferujemy podłogi firmy Parador.

Wysoka odporność na ścieralność, gęstość płyty, dodatkowe zabezpieczenie przed chłonięciem wilgoci świadczą o wysokiej jakości naszych podłóg.

UNIKALNY DESIGN zapewni Ci niepowtarzalny charakter aranżacji, a szeroka gama wymiarów deski ułatwi dopasowanie idealnej podłogi do wnętrza.

PARKIETY


Ciepło i bliskość natury to niepodważalne argumenty stojące za podłogą drewnianą. Zdecydowanie możemy polecić ją każdemu klientowi, dlatego, że dopasuje się do wszystkich rodzajów stylów- zarówno do klasycznych, stylowych, rustykalnych, loftowych, jak i ultra nowoczesnych.

PODŁOGI WINYLOWE

Chyba nic nie pobije praktyczności naszych podłóg winylowych. Niemal idealnie odzwierciedlają wygląd naturalnego drewna, a przy tym są stuprocentowo wodoodporne, łatwe w montażu, a dzięki solidności materiału sprawdzają się na długie lata.

PODŁOGI LAMINOWANE


Jeśli stawiasz na wysoką wytrzymałość podłogi na ścieralność, uderzenia i zniszczenia- nasze podłogi laminowane to dobry wybór. Dodatkowo są wyjątkowo łatwe w pielęgnacji.