Shuttersy Olsztyn i Elbląg

Shuttersy – zwane również amerykańskimi okiennicami – to drewniane okiennice wewnętrzne z obracanymi lamelami. Wymyślili je już starożytni Grecy. Także dziś shuttersy stanowią najlepsze narzędzie do zabawy światłem.

Dzięki shuttersom piękne pomieszczenie stanie się po prostu imponujące.
Odkryjcie Państwo zadziwiający efekt shuttersów firmy INWOOD. W każdym pomieszczeniu, w którym założono shuttersy (okiennice wewnętrzne), natychmiast dzieje się coś wyjątkowego. Od okna w łazience aż po całe mieszkanie: za pomocą shuttersów firmy INWOOD stworzycie Państwo swoją własną, wyjątkową atmosferę. Shuttersy INWOOD to nie tylko ochrona przed słońcem. Dzięki nim każde pomieszczenie można przeobrazić w miejsce szczególne. Można przy tym cieszyć się pełną wolnością, jeśli chodzi o wybór kolorów, rodzaju drewna, wielkość lameli i wykończenie.

Okiennice wewnętrzne: doskonałe aż do najmniejszego szczegółu.
Shuttersy INWOOD, okiennice wewnętrzne INWOOD, charakteryzuje nie tylko wyjątkowy wygląd, one po prostu są wyjątkowe. Jak to możliwe? Shuttersy INWOOD to cała masa technicznych majstersztyków – z których większość pozostaje w ukryciu. Na przykład ukryte zawiasy albo słupek boczny panelu. I to właśnie dzięki tym niewidocznym częściom nasze shuttersy są tak uderzająco piękne i nadzwyczaj wytrzymałe!


Telefon
Wiadomość