Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych

Zależy nam na przejrzystości działań, dlatego w związku z wejściem w życie rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy dopełnić obowiązku informacyjnego i poinformować o tym, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest RollHouse Daniel Szcześniak zarejestrowany w CEIDG pod adresem ul. Mrongowiusza 32a, 11-015 Olsztynek, z siedzibą w Olsztynie przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego 19 lok.11.

2) Adresem kontaktowym w sprawach ochrony danych osobowych jest: biuro@rollhouse.pl.

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania przez firmę drogą elektroniczną odpowiedzi na zapytania dotyczące oferowanych przez nas usług/produktów oraz w celu kontaktu zwrotnego – korzystając z funkcji Callpage.

4) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora i zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi.

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody lub przez okres trwania umowy.

7) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Telefon
Wiadomość