Moskitiery drzwiowe

PRZYGOTUJ
PROJEKT ONLINE

WYBIERZ

OSŁONĘ

SKONFIGURUJ

DO SWOICH POTRZEB

ZŁÓŻ

ZAPYTANIE

Moskitiery – to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Możliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy, ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien.

Moskitiera otwierana


stosowana zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej.

Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.

Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykające otwartą moskitierę, podnoszą komfort użytkowania.

Moskitiery można dostosować do dowolnego otworu okiennego i drzwiowego.

skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,

dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi,

profile moskitier dostępne w okleinach oraz w szerkokiej gamie kolorów z palety RAL,

możliwość zastosowania w moskitierach otwieranych samozamykaczy w zawiasach, podnoszących komfort użytkowania moskitiery.

Dane techniczne

System
  • drzwiowa
System
  • drzwiowa
min szerokosć [mm]
  • -
max szerokość [mm]
  • 1200
max wysokość [mm]
  • 2300
max powierzchnia [m2]
  • -

Galeria


Telefon
Wiadomość