Infolinia 537 724 724

przesuwne

PRZYGOTUJ
PROJEKT ONLINE

WYBIERZ

OSŁONĘ

SKONFIGURUJ

DO SWOICH POTRZEB

ZŁÓŻ

ZAPYTANIE

Moskitiery – to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami.

Możliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy, ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania.

Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien.

Moskitiera przesuwna


Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery - 2000 x 2500 mm. Dostępność sześciu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna /brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery/.

Moskitiery polecane są szczególnie do pomieszczeń kuchennych, pokoi dziecięcych oraz obiektów położonych nad jeziorami i w pobliżu punktów handlowych.

skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,

dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi,

profile moskitier dostępne w okleinach oraz w szerkokiej gamie kolorów z palety RAL

Moskitiery można dostosować do dowolnego otworu okiennego i drzwiowego.

Dane techniczne

System
  • przesuwny
System
  • przesuwny
min szerokosć [mm]
  • -
max szerokość [mm]
  • 2500
max wysokość [mm]
  • 4000
max powierzchnia [m2]
  • -