Żaluzje drewniane na wymiar OLSZTYN I ELBLĄG

Doradztwo, rozwiązania dostosowane do Twojego domu, profesjonalny montaż – zamów żaluzje drewniane w firmie RollHouse, a terminowo i rzetelnie wykonamy projekt. Działamy w Olsztynie, Elblągu oraz na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Projekt możesz skonfigurować online, ale jeśli masz wątpliwości, to po prostu skontaktuj się z naszymi doradcami. Dzięki temu żaluzje drewniane będą w 100% dopasowane do Twoich okien. Wykonujemy je również na wymiar.

Żaluzje drewniane – zalety

Żaluzje drewniane doskonale sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i na tarasie, oraz w altanie. To idealne rozwiązanie jeśli:

  • chętniej wybierasz wyposażenie z naturalnych materiałów;
  • uwielbiasz styl skandynawski, minimalistyczne wnętrza i klimat boho;
  • chcesz precyzyjnie regulować ilość światła dziennego w pomieszczeniu;
  • uważasz, że zasłony wymagają zbyt wiele zachodu – regularnego prania, prasowania, czy maglowania;
  • chcesz wygodnie korzystać z żaluzji okiennych;
  • dbasz o detale w domu i zależy Ci na tym, by wszystkie elementy do siebie pasowały.

My zadbamy o kwestie techniczne. Dzięki temu żaluzje drewniane, białe, czarne, czy w naturalnym kolorze drewna, będą doskonale dopasowane do okien w Twoim domu.

Dlaczego warto zaufać RollHouse

Doskonale wiemy, jakie to uczucie, kiedy ktoś nie wykonuje usługi zgodnie z ustaleniami. Kiedy nie dotrzymuje terminów i zmienia wytyczne w projekcie bez konsultacji. Zamów żaluzje drewniane w RollHouse, a przekonasz się, że zamontujemy je w Twoim domu w Olsztynie lub Elblągu dokładnie w ten sposób, jaki wspólnie ustalimy. Uwzględnimy Twoje oczekiwania i będziemy się trzymać terminów. Wykonamy wszystkie prace, a kiedy już zamontujemy żaluzje drewniane, np. Anwis, zostawimy po sobie porządek.

Co zyskasz dzięki drewnianym żaluzjom

Żaluzje drewniane są warte swojej ceny. Pięknie się prezentują, zapewniając Ci odpowiednią w danym momencie ilość światła dziennego i prywatność, której potrzebujesz. Pomogą Ci stworzyć intymną, pełną ciepła atmosferę w domu. Nowoczesne żaluzje drewniane na oknie dają niepowtarzalny efekt, ale zapewniają Ci maksimum komfortu, jeśli chodzi o ich obsługę. To między innymi dlatego mają tak pozytywne opinie wśród naszych klientów. Takie rozwiązanie sprawdzi się zresztą nie tylko w oknach, ale również we wnękach. Żaluzje drewniane w ładny sposób oddzielą od siebie np. strefę wypoczynkową i biurową.

Skontaktuj się, a bezpłatnie wykonamy pomiar i wycenimy realizację projektu!

Telefon
Wiadomość