Rolety Dachowe Do Ogrodów Zimowych

Aluminiowe rolety dachowe ROLAX przeznaczone są do montażu na dużych przeszkleniach dachowych, w ogrodach zimowych, oranżeriach, na przydomowych basenach. Rolety te służą nie tylko do zacieniania szklanych dachów, ale przede wszystkim mają doskonałe właściwości izolacyjne w odróżnieniu od dostępnych na rynku osłon materiałowych typu markiza dachowa czy system Veranda. Aluminiowe lamele, wypełnione pianką wtryskiwaną pod dużym ciśnieniem izolują pomieszczenia przez cały rok, a także chronią szklane dachy przed niszczącym wpływem czynników atmosferycznych. Montaż rolet dachowych ROLAX może obniżyć latem temperaturę wewnątrz pomieszczenia nawet o 20°C , a zimą utrzyma izolację termiczną, zmniejszając koszty ogrzewania. Rolety ROLAX zabezpieczają zakrywany dach przed przenikaniem deszczu i śniegu, niwelując równocześnie hałas spowodowany np. przez silne opady.

Rolety dachowe ROLAX posiadają innowacyjną na rynku konstrukcję; specjalnie zaprojektowany system łączenia aluminiowych lameli zabezpiecza prowadnice przed zamarzaniem, a napinacze umożliwiające bezawaryjną i bezobsługową pracę rolety. Ogrody zimowe, oranżerie i przydomowe baseny wymagają specjalistycznych rozwiązań, dlatego w roletach ROLAX zastosowano bardzo wydajny silnik elektryczny oraz specjalny mechanizm napinający roletę w jej dolnej części, tak by sprawnie pracowała na dachach o kącie nachylenia od 0 do 81 stopni przy długości rolety aż do 6m. Istnieje możliwość segmentowego montażu rolet, montażu kolejnych modułów w zależności od potrzeb, co daje praktycznie nieograniczone możliwości zacienienia bardzo dużych przeszkleń dachowych.

Najważniejsze cechy

Ochrona szklanego dachu przed czynnikami atmosferycznymi i uszkodzeniami – solidny pancerz niweluje ryzyko uszkodzenia dachu na wypadek gradu, silnych opadów czy utrzymującej się warstwy śniegu.

Energooszczędność; skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwi redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji zarówno w okresie zimowym, jak i letnim.

Możliwość integracji z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu, tabletu.

Skuteczna blokada zabezpieczająca/blokada antywłamaniowa.

Najwyższy stopień automatyzacji i komfortu obsługi. Możliwość instalacji dodatkowego, sterowanego systemem radiowym wyłącznika czasowego z symulacją obecności.

Funkcjonują niezależnie od wiatru i opadów atmosferycznych.

Modułowa konstrukcja.

Dostępność kolorów według palety RAL.

Ochrona środowiska.

Gwarancja producenta na wszystkie części – 7 lat.

Galeria


Telefon
Wiadomość