Rolety solarne

Rolety zewnętrzne solarne z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Bezinwazyjny montaż rolet to redukcja czasu, kosztów instalacji czy remontu. Wewnątrz kasety, w rolce, na którą nawijany jest pancerz rolety, znajduje się bardzo trwała bateria, której żywotność jest obliczona na ponad 20 tysięcy cykli i minimum 7 LAT.

Bateria jest zasilana przez panel fotowoltaiczny, umieszczony na kasecie rolety. Panel fotowoltaiczny nie musi być wystawiony na bezpośrednie działanie słońca, wystarczy dostęp do światła dziennego by ładował baterię. To wszystko sprawia, że rolety na baterie słoneczne marki BUBENDORFF doskonale wpisują się w potrzeby użytkowników nieruchomości mieszkalnych, jak i użytkowych.
Rolety elektryczne na baterie słoneczne pracują bez względu na aktualne warunki atmosferyczne, zarówno latem jak i zimą, w dzień i w nocy. Zasilanie solarne daje niezależność od energii elektrycznej, więc w sytuacjach awaryjnych, gdy zabraknie prądu, możliwe jest swobodne korzystanie z rolet. W praktyce rolety na kolektory słoneczne zapewniają jeden z najwyższych poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. To oczywiście nie jedyna zaleta, jaką ma do zaoferowania roleta na solary. Solarne rolety fasadowe MONO ID3 SOLAR posiadają lamele wypełnione pianką izolacyjną wtryskiwaną pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu tworzą doskonałą blokadę termoizolacyjną; tradycyjne żaluzje fasadowe nie zapewniają wystarczającej bariery izolacyjnej.

Najważniejsze cechy

100% energii słonecznej – 100% niezależności , bez konieczności doprowadzania dodatkowej instalacji elektrycznej

Montaż bezinwazyjny; redukcja kosztów i czasu montażu.

Energooszczędność; skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwi redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji na nieporównywalnie wyższym poziomie niż żaluzje fasadowe.

Skuteczna blokada antywłamaniowa.

Najwyższy stopień automatyzacji i komfortu obsługi. Możliwość instalacji dodatkowego, sterowanego systemem radiowym wyłącznika czasowego z symulacją obecności.

Czujnik nasłonecznienia wbudowany w panel fotowoltaiczny, automatycznie reguluje dostęp światła do pomieszczeń.

Możliwość integracji z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu, tabletu.

Nowoczesny design.

Ochrona środowiska.

Dostępność kolorów według palety RAL.

Gwarancja producenta na wszystkie części – 7 lat.

Dane techniczne

System
 • MONO iD3
 • TRADI iD3 *
System
 • MONO iD3
 • TRADI iD3 *
min szerokosć [mm]
 • 49 cm
 • 49 cm
max szerokość [mm]
 • 300 cm
 • 300 cm
max wysokość [mm]
 • 267 cm
 • 267 cm
max powierzchnia [m2]
 • 8 m2
 • 8 m2

*W przypadku nowych i remontowanych budynków roleta iD3 w wersji TRADI (bez skrzynki) może być montowana w ścianie w istniejących już skrzynkach. W tym przypadku ogniwo fotowoltaiczne jest na elewacji.

Galeria


Telefon
Wiadomość