Rolety z funkcją żaluzji

Zewnętrzne rolety elektryczne MONO ID3 firmy BUBENDORFF są wyposażone w ruchome lamele (ruchome pióra). Łączą tym samym funkcje, które wyróżniają rolety z blokadą antywłamaniową oraz żaluzje zewnętrzne fasadowe. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie dostępne na polskim rynku, którego cena jest znacznie niższa niż zastosowanie skomplikowanych systemów alarmowych. Rolety okienne zewnętrzne, które mają funkcje antywłamaniowe, stanowią dodatkowe zabezpieczenie budynku przed dostaniem się do środka niepowołanych osób. Jednocześnie roleta okienna zewnętrzna, która działa jak żaluzja okienna zwiększa komfort użytkowania pomieszczeń, których poziomem nasłonecznienia możemy dowolnie zarządzać.

Unikalna konstrukcja rolety umożliwia otwarcie lameli na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe czy osłony okienne typu shutters. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń, uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz niemal tak jak ma to miejsce w przypadku żaluzji. Dodatkowo, aby zapewnić większy poziom ochrony, rolety z blokadą antywłamaniową są wyposażone w mechanizm, który utrudnia przedostanie się osób niepożądanych do wnętrza budynku. Dodatkowym atutem oferowanego rozwiązania jest fakt, iż MONO ID3 są dostępne również jako rolety zewnętrzne natynkowe, które możemy zainstalować w dowolnym momencie eksploatacji nieruchomości, bez konieczności wymiany elewacji. Przy zastosowaniu napędów solarnych, które nie wymagają obecnie żadnej dopłaty, nie ma potrzeby doprowadzania żadnych kabli. To wszystko sprawia, że roleta okienna zewnętrzna BUBENDORFF z funkcją żaluzji okiennej jeszcze lepiej odpowiada na zróżnicowane potrzeby inwestorów – zarówno właścicieli nowopowstających obiektów budowlanych, jak i nieruchomości już eksploatowanych.

Zalety rolet z funkcją żaluzji

Siedmioletnia gwarancja Rolety solarne firmy Bubendorff posiadają 7-letnią gwarancję na wszystkie komponenty. Dotyczy to również akumulatora i ogniwa fotowoltaicznego

Szybki i staranny montaż Nie jest wymagane dodatkowe zasilanie. Szybki i staranny montaż. Nie ma potrzeby wykonywania prac remontowych w części mieszkalnej. Rolety iD3 można z łatwością zamontować w domu lub mieszkaniu.

Zużycie: 0 WAT! Rolety iD3 są otwierane i zamykane przez zintegrowany silnik, który jest zasilany w 100% darmową energią słoneczną. Ta czysta energia jest integralną częścią koncepcji zrównoważonego rozwoju firmy Bubendorff.

W razie braku światła rezerwa energii wystarcza na 30 dni normalnej pracy Ogniwo fotowoltaiczne i akumulator rolety iD3 są przeznaczone do pracy w wyjątkowo szerokim zakresie temperatur (od -15°C do +60°C). Nawet rolety o dużych rozmiarach poradzą sobie z niewielkim naświetleniem.

Zintegrowany komunikat ostrzegawczy dla warunków granicznych Niedobór światła dziennego przez dłuższy czas i/lub wystąpienie niskich temperatur podczas uruchamiania rolety są sygnalizowane użytkownikowi poprzez zwolnione, a następnie gwałtowne ruchy rolety. Tryb ten chroni żywotność akumulatora do momentu, aż światło słoneczne ulegnie ponownemu nasileniu. Roleta powraca wówczas automatycznie do normalnego trybu pracy.

Dane techniczne

System
  • TRADI iD3
System
  • TRADI iD3
min szerokosć [mm]
  • 67 cm
max szerokość [mm]
  • 300 cm
max wysokość [mm]
  • 250cm
max powierzchnia [m2]
  • 5 m2

Telefon
Wiadomość