Żaluzja drewniana 70 mm

PRZYGOTUJ
PROJEKT ONLINE

WYBIERZ

OSŁONĘ

SKONFIGURUJ

DO SWOICH POTRZEB

ZŁÓŻ

ZAPYTANIE

Nie musisz dłużej szukać wykonawcy, wpisując w wyszukiwarkę frazę żaluzje drewniane Olsztyn. To jedne z najbardziej uniwersalnych osłon wewnętrznych, które jednocześnie doskonale się prezentują. Żaluzje drewniane mają możliwość podnoszenia i regulowania kąta nachylenia lameli, co pozwala w dowolny sposób dawkować dopływ naturalnego oświetlenia do wnętrza. W RollHouse zajmujemy się ich profesjonalnym montażem, dzięki czemu nie musisz się przejmować całą logistyką, terminami i tym, jak zamontować żaluzje, żeby za dwa miesiące nie trzeba było niczego poprawiać.

Dlaczego warto zamówić żaluzje drewniane na wymiar?

  • Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza – bez konieczności podnoszenia żaluzji
  • Łatwa regulacja poziomu przenikania światła przy pomocy ręcznego sterowania – wystarczy Ci do tego wygodny sznurek
  • Wykorzystanie materiałów naturalnych – listwy z egzotycznego drewna (abachi, basswood) oraz dopasowane elementy wykończeniowe nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat
  • Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, komfortowe użytkowanie produktu – można śmiało zapomnieć o tym, kiedy trzeba będzie wymienić żaluzje poziome

Przeznaczenie żaluzji drewnianych retro

Gdzie najlepiej sprawdzą się żaluzje drewniane, które chcesz zamontować w swoim domu w Olsztynie lub Elblągu? Takie rozwiązanie świetnie nadaje się do dużych, przeszklonych powierzchni, ale również wnęk oraz ścianek działowych. To także klasyczny, uniwersalny wybór do okien o rozmaitej powierzchni – dzięki temu, że żaluzja drewniana jest na wymiar, bez problemu dostosujemy ją do Twojego mieszkania czy domu.

Żaluzje poziome to najbardziej uniwersalne osłony wewnętrzne. Chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem oraz umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza. Pozwalają ukryć wnętrze przed obserwatorami z zewnątrz bez konieczności zmniejszania ilości oświetlenia oraz całkowicie lub częściowo zaciemniać okno. Rolety drewniane na wymiar sprawdzą się w niemal każdych wnętrzach, ponieważ są wykonane z klasycznego, trwałego materiału – również w nowoczesnej aranżacji, które dodatkowo ocieplą wizualnie.

Z jakiego materiału powstają żaluzje poziome drewniane?

Żaluzje drewniane, które montujemy klientom z Olsztyna i Elbląga, powstają z egzotycznego drewna, które tworzy jedyny w swoim rodzaju klimat. Są to lipa amerykańska (basswood), która ma gładką, matowo-błyszczącą powierzchnię wykończenia oraz abachi zwane również zimnym drewnem. Jest to drewno miękkie, elastyczne, bardzo lekkie, a przy tym giętkie.

Smugi światła i cienia powstałe po odbiciu od drewnianej powierzchni rolet na wymiar dają niecodzienny, elegancki wystrój wnętrza. Drewno jest produktem naturalnym, dlatego istnieje możliwość minimalnych zmian w odcieniach kolorów oraz w wygięciach lamel. Jednocześnie jest to materiał do wieloletniego użytkowania – bez konieczności wymiany tylko dlatego, że przestał tak dobrze wyglądać, bo drewno z czasem szlachetnieje jeszcze bardziej.

 

Żaluzje poziome drewniane


ze względu na zastosowanie do ich produkcji drewno egzotyczne – basswood lub abachi, tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza. Smugi światła i cienia powstałe po odbiciu od drewnianej powierzchni lameli dają niecodzienny, elegancki wystrój wnętrza.

precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji,

regulacja poziomu przenikania światła przy pomocy sterowania ręcznego (sznurek),

zastosowane materiały naturalne – listwy z egzotycznego drewna (abachi, basswood) oraz dopasowane elementy wykończeniowe, nadadzą wnętrzu niepowtarzalny klimat,

wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, komfortowe użytkowanie produktu.

przeznaczenie:


okna, duże powierzchnie przeszklone, wnęki, ścianki działowe

Drewno jest produktem naturalnym, w związku z czym istniej możliwość minimalnych zmian w odcieniach kolorów oraz w wygięciach lamel.

Dane techniczne

System
  • 70 mm
System
  • 70 mm
min szerokosć [mm]
  • 450*
max szerokość [mm]
  • 2900*
max wysokość [mm]
  • 4000*
max powierzchnia [m2]
  • 11,60*

* w zależności od rodzaju sterowania.

Galeria


Telefon
Wiadomość